ניתוחים אורתופדיים

כירורגיה אורטופדית

כירורגיה אורטופדית וטרינרית עוסקת במניעה, אבחון וטיפול במצבים הקשורים למערכת השרירים והשלד של חיית המחמד – לרבות עצמות, מפרקים, רצועות, שרירים וגידים. הם מטפלים במחלות וחריגות כגון דיספלזיה של מפרק הירך, מחלת מפרק המרפק, לוקסציה של הפיקה, מחלות אורטופדיות, טראומה, פציעות ומצבים מולדים או נרכשים אחרים.

הערכה וטרינרית חשובה לכל חיות המחמד. זה יכול לעזור לך לאבחן כל מחלה, מחלה או פציעה וזה יכול גם לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלך.

אורטופד לבעלי חיים

אנו עושים כל שביכולתנו כדי לבצע עבורם את ההליך הכי פחות פולשני, כדי שיהיו להם החלמה מהירה וללא כאבים. המשמעות היא שאנו נשארים מעודכנים בהתפתחויות חדשות בענף ומתאימים בקפידה את הטיפולים שלנו כך שיתאימו לכם ולכם. כל משפחת חיית מחמד מקבלת תוכנית אישית להליך של חיית המחמד שלה, טיפול בכאב, החלמה, שיקום, תרופות וטיפול מעקב. לספק את איכות החיים הטובה ביותר האפשרית היא תמיד המטרה שלנו.

אחרי ניתוח לחתול

תוכנית טיפולים מותאמת אישית

הטיפול הווטרינרי הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלך כולל תוכנית מותאמת אישית המותאמת לצרכים הספציפיים שלהם. הטיפול הפרטני בקליניקה שלנו מעניק לך שקט נפשי כמו גם טיפול ברמה הגבוהה ביותר.

צוות האורטופדיה הווטרינרית שלנו הוא מהטובים בארץ. תוצאות המטופלים שלנו משקפות זאת, מה שניתן לראות על ידי בחינת סיפורי ההצלחה והטיפול האיכותי שלנו. הצוות שלנו מחויב לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול בחולי חיות מחמד עם בעיות אורטופדיות. אנו מטפלים בחיות מחמד ומעניקים להן רק את הטיפול השיקומי הטוב ביותר שיש.

דילוג לתוכן